Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o firmie

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą z prawie 15-letnim doświadczeniem handlowym. Posiadamy sieć sklepów. Towar sprzedawany na naszych aukcjach jest fabrycznie nowy, zawsze oryginalny i najwyższej jakości.


Firma LAGUNA powstała w 1998 roku. Inspiracją do założenia firmy było wprowadzenie na częstochowski rynek duńskiej odzieży sportowej H2O. Po pierwszym roku udanej działalności poszerzyliśmy asortyment o nieznane jeszcze wówczas w Częstochowie obuwie ECCO. Rozpropagowanie tej marki wymagało dużego zaangażowania i cierpliwości, ponieważ buty były drogie a marka ECCO, wtedy prawie nieznana. Wierzyliśmy jednak w sukces tej marki, utożsamiając się z misją ECCO - pasją do butów anatomicznych, wykonanych z najlepszych materiałów, produkowanych w połączeniu tradycji i najnowocześniejszych technologii. Tak jest do dziś.

 
Pod koniec 2001 roku przenieśliśmy sklep z pawilonu „Biznes Centrum” do lokalu przy głównej Aleji N.M.P w Częstochowie. Nastąpiło przekształcenie firmy z P.W. LAGUNA w Laguna sp. z o.o. Dzięki tej zmianie zwiększył się kapitał i co za tym idzie firma zaczęła jeszcze dynamiczniej się rozwijać. Sklep wyspecjalizował się w sprzedaży butów najwyższej jakości, bardzo wygodnych (także zdrowotnych). Oprócz wiodącej marki Ecco, stopniowo nawiązywaliśmy współpracę z najlepszymi producentami obuwia, takimi jak: Gabor, Hogl, Salamander, Scholl, Ara, Rieker, Clarks...
W 2005r. otworzyliśmy drugi sklep w Częstochowie przy ul. Szymanowskiego1 - salon firmowy ECCO, działający na zasadach obowiązujących na całym świecie i zgodnie ze standardami tej firmy.

 
Z roku na rok rozszerza się grono naszych stałych klientów, zarówno z Częstochowy, jak i z Polski i zagranicy. Wprowadzony w naszych sklepach program lojalnościowy honoruje klientów poprzez rabaty, akcje promocyjne, sezonowe wyprzedaże itp. 
Bazując na dotychczasowym doświadczeniu realizujemy plan rozszerzania działalności pod własnym szyldem BOSA, współpracując z takimi markami jak Tommy Hilfiger, Lacoste, Camper, Panama Jack.

 
Charakter naszych sklepów określają następujące cechy:
- tylko renomowane marki butów
- każda kolekcja selekcjonowana pod względem wygody
oraz trendów mody, 
- przeszkoleni sprzedawcy posiadający fachową wiedzę i umiejętność doradzania klientowi,
- bogata oferta handlowa
- natychmiastowe uzupełnianie stanów magazynowych.

pixelpixelpixelpixelpixel